Timișoara în timp E Fain La Timișoara · 1 min

Timișoara – Liceul Piarist – început de secol XX.

Carte poștală de început de secol XX, realizată cel mai probabil între anii 1909 și 1912, imediat după inaugurarea complexului piarist din Timișoara

Timișoara – Liceul Piarist – început de secol XX.
0 Apreciază 0 comentarii

Conectează-te pentru a comenta