O seară de film sub cerul liber – în Parcul Rozelor
Am fost invitați de Casa de Cultură a Municipiului Timișoara la o seară specială în Parcul Rozelor și ne bucurăm să fim alături de ei! Sâmbătă, 20 iunie, de la ora 20:30, va fi proiectat, cu intrare liberă, filmul „Whiplash”, considerat unul dintre cele mai apreciate filme ale ultimului deceniu, câștigător a 3 premii Oscar
Sâmbătă, 20 iunie, de la ora 20:30, va fi proiectat, cu intrare liberă, filmul „Whiplash”, considerat unul dintre cele mai apreciate filme ale ultimului deceniu, câștigător a 3 premii Oscar și nominalizat la categoria „Cel mai bun film”.
Vrem să le mulțumim organizatorilor pentru invitație și pentru faptul că au fost alături de noi și în decembrie, când imnul „E fain la Timișoara” a răsunat în Piața Victoriei, în cadrul Târgului de Crăciun.
Dacă ne urmăriți și vreți să ne cunoaștem, să schimbăm câteva vorbe și să facem câteva fotografii împreună, vă așteptăm cu drag la film! Haideți să petrecem o seară frumoasă sub cerul liber, într-unul dintre cele mai îndrăgite parcuri ale orașului.
- Parcul Rozelor
- Sâmbătă, 20 iunie
- Ora 20:30
Intrarea este liberă!